Kredyty

Dołącz do nas na :

Statystyki zaciąganych kredytów prezentują wyraźnie, że zakupy produktów na raty lub za pomocą finansowania ich poprzez kredyt gotówkowy lub np. kredyt samochodowy stają się coraz popularniejsze.

Wśród wszystkich form kredytów góruje właśnie kredyt gotówkowy, niedaleko za nim jest kredyt samochodowy. Obie formy mają różne wady i korzyści z nich płynące, ale możliwości które dają stanowią o ich największej sile.

Porównując kredyt gotówkowy z odnawialnym pod wieloma względami lepiej wypada kredyt gotówkowy.
Nie potrzeba praktycznie żadnych jego zabezpieczeń.

Jego główny rywal – kredyt odnawialny wymaga z kolei założenia konta w banku i minimum 6 miesięcy regularnych wpływów. Zależy to oczywiście od banku i aby mieć dokładny obraz oferty rada jest jedna – porównaj konta bankowe. Natomiast porównując kredyt samochodowy z leasingiem lepiej prezentuje się kredyt samochodowy. Pozwala na swobodne określenie spłat oraz możliwość natychmiastowej spłaty i zakup nowego auta. W przypadku leasingu nie ma takiej możliwości.

Jeśli wierzyć prognozom wszystko wskazuje na to, że kredyt gotówkowy i kredyt samochodowy to dwie formy kredytowania, które będą w kolejnych latach najczęściej zaciąganymi zobowiązaniami finansowymi bankach i instytucjach pozabankowych. Duża elastyczność oraz stale poprawiające się oferty to najważniejsze cechy, które sprawiają, że kredyt samochodowy i kredyt gotówkowy wypadają tak dobrze w statystykach lat minionych i w zapowiedziach na lata kolejne.

Dołącz do nas na :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *