Coś niecoś o naszkraj.info. Poznaj naszą historie :)

Witamy cię na stronie naszkraj.info, jeśli czytasz ten tekst to zapewne interesuje Cię historia naszej strony.

Na wstępie chcemy Cię poprosić o pomoc w rozwoju naszej strony. Jeśli podobają Ci się nasze wpisy udostępnij je w swoich mediach społecznościowych. Jeśli jednak masz negatywne zdanie o naszych wpisach bądź całokształcie strony napisz do das a postaramy się zrobić wszystko aby to zmienić.

A teraz do rzeczy, krótko i na temat.

Nasza strona powstała w 2013r jako strona informacyjna. Prowadzona była hobbystycznie przez jakiś czas. Niestety w pewnym momencie zabrakło czasu i środków na jej dalsze prowadzenie i została lekko zaniedbana. Nie uzupełniane były treści i nie była aktualizowana. Po kilku latach, powróciła chęć do jej dalszej rozbudowy i nadania jej nowego i świeżego wyglądu.
Zmieniamy więc jej system cms oraz cały wygląd i funkcjonalność. Staramy się w miarę możliwości zaktualizować stare treści i posegregować je odpowiednio według kategorii.

Wiadomości z Polski
Informacje z Polski
wiadomości ze świata
Informacje ze świata
ciekawe miejsca
Ciekawe miejsca
ciekawostki
Ciekawostki
blog
Blog

Główne kategorie jakie znajdziesz na naszej stronie skupione są przede wszystkim na informacjach z polski i ze świata , ciekawostkach, ciekawych miejscach oraz na blogu w którym znajdziesz ciekawe artykuły na każdy temat.
Może jeszcze pamiętasz stary wygląd naszej strony, jeśli nie pamiętasz to dla przypomnienia zamieszczamy zdjęcie:

Mamy nadzieje że nowy wygląd bardziej Ci się podoba od poprzedniego. Dołożymy wszelkich starań aby treści były aktualizowane na bieżąco i żebyś jak najczęściej do nas wracał/a.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące wyglądu lub działania strony naszkraj.info napisz do nas a postaramy się to zmienić. Być może masz ciekawy artykuł lub pomysł na ciekawy artykuł to bardzo chętnie Cię wysłuchamy lub zamieścimy Twój wpis na naszej stronie.
Pozdrawiamy i zachęcamy do czytania!