Informacje z Polski

Ludzkie tabletki na odchudzanie

W pogoni za pieniędzmi pewni studenci znaleźli w Internecie chiński sklep z lekami na odchudzanie, postanowili zakupić trochę specyfików oraz sprzedać je trochę drożej. Studenci zakupili około 3 tysięcy tabletek odchudzających, oraz ponad 500 pigułek dzięki którym nasz organizm miał zostać oczyszczony z toksyn. Zapłacili za towar około 6 tysięcy złotych sprzedali je za trzykrotnie większą cenę. Jak by nie było udało im się zarobić na czesne sprzedając tabletki nieznanego pochodzenia.
Tabletki i pigułki trafiły do laboratorium gdzie okazało się że zawierają ludzkie szczątki a także zakazany środek na powstrzymanie łaknienia- sibutraminę.
Pewne części chińskiej oraz koreańskiej ludności wierzą iż sproszkowane ciała nowonarodzonych dzieci a nawet płodów mają ogromną moc leczenia z wielu schorzeń i chorób.

Według śledczych w sprawę zamieszani są również pracownicy szpitali którzy zarabiają na handlu tkankami płodów i dzieci. Tylko częścią problemu zażywania tych środków są kwestie etyczne, w tabletkach wykryto również szkodliwe i zakazane środki a nawet bakterie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *