Sponsorowane

Lubisz oglądać telewizje? Oferta CANAL+ jest stworzona dla Ciebie

Lubisz w wolnym czasie obejrzeć telewizje?  Zrelaksować się, przy swoich ulubionych programach, a jednocześnie mało za nie płacić? Oferta CANAL+ jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Co to jest telewizja CANAL+

Telewizja CANAL+ to jedna, z dwóch największych platform telewizji satelitarnej w Polsce. Jest wiodącym na Polskim rynku nadawcą telewizji w wersji premium. CANAL+ jest również wydawcą i producentem, własnych tematycznych programów, z których korzysta już ponad 2,7 mln odbiorców w całej Polsce.

Chcesz korzystać z najlepszych programów CANAL+?

Korzystanie z telewizji to dzisiaj codzienność . Telewizja satelitarna stała się obecnie podstawą w każdym domu, wypierając już dawno telewizje analogową z rynku. Dlatego też, musi zapewnić wysoką jakość oraz stabilność dostarczanych programów. Wybierając ofertę CANAL+ masz dostęp do setek programów telewizyjnych za nie wielką kwotę.

Dlaczego CANAL+ to najlepszy wybór?

Oglądając telewizje, oczekujesz od swojego dostawcy nie tylko wysokiej jakości ale przede wszystkim, różnorodności i dostępności wielu programów telewizyjnych za niską cenę. CANAL+ ,właśnie daje Ci to wszystko w swojej nowej ofercie. Dodatkowym atutem, są na pewno częste promocje i atrakcyjne rabaty, szczególnie dla stałych klientów.

Jaka jest oferta CANAL+?

W ofercie telewizji satelitarnej, otrzymasz przede wszystkim:

  • Szeroki wybór ofert zaczynających się już od 29.99 zł miesięcznie;
  • Dostęp do 170 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości;
  • Dodatkowe programy których nie dostaniesz u innych dostawców
  • Dostęp do ponad 100 kanałów w jakości HD
  • Dostęp do ponad 600 kanałów FTA
  • Pakiety rodzinne na 0 zł na cały okres umowy;
  • Dekoder za 0zł, oraz antenę satelitarną, zaledwie za 1zł;
  • Darmowa dostawa kurierem, oraz darmowe płatności online
  • Możliwość skorzystania z multiroom

Oczywiście to nie wszystkie zalety jakie daje Ci telewizja CANAL+, to zaledwie część z najlepszych korzyści które otrzymasz po wybraniu oferty.  Rodzaje bonusów uzależnione są od typu pakietu który wybierzesz.

Dla kogo jest telewizja satelitarna CANAL+?


Oferta ta przeznaczona jest dla osób które lubią mieć wybór, w dużej ilości programów i kanałów które zachowują najwyższą jakość za najniższą możliwą cenę.

Sprawdź teraz najnowsze oferty CANAL+, Wybierz najodpowiedniejszy pakiet dla siebie i nie pozostawaj w tyle za znajomymi i rodziną.


3 komentarze do “Lubisz oglądać telewizje? Oferta CANAL+ jest stworzona dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *