Sponsorowane

Nie masz pracy przez pandemie? Sprawdź jak zarabiać w Internecie? Coraz więcej osób ucieka do sieci

Zarabianie w Internecie jest obecnie bardzo popularne. Szczególny wpływ na to ma pandemia, która zawładnęła nasz kraj. Przez panującą sytuację, więcej czasu spędzamy w Internecie, co przekłada się na większą sprzedaż w sklepach internetowych. W takiej sytuacji, kto zarabia w Internecie najwięcej? Dlaczego firmy uciekają do sieci? W jaki sposób zarabiać w Internecie w tych trudnych czasach? Na te i wiele innych pytań, znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Sposoby na zarabianie w Internecie w trudnych czasach 2021

Dlaczego chcesz zarabiać w Internecie? Jakie są tego korzyści?

Szef zwolnił cię z pracy przez pandemie i szukasz informacji jak zarobić przez Internet, bo nie możesz znaleźć innej pracy? A może chcesz spróbować czegoś zupełnie innego?

Powiem ci krótko:

Zarabianie przez Internet jest dużo ciekawszym zajęciem niż praca na etacie. Przynosi dużo więcej korzyści i radości niż zwykła praca. Może to być twój dodatkowy zarobek lub stały dochód. Będąc swoim szefem i  zarabiając w Internecie na siebie, będziesz bez przeszkód podnosić swoje kwalifikacje i realizować się zawodowo w miarę osiąganych korzyści.

 Wtedy, kiedy ty tego chcesz, a nie kiedy ktoś ci to narzuca. Mogę  cię zapewnić, że zarabianie w Internecie stanie się twoją pasją, kiedy tylko poczujesz pierwsze efekty finansowe. Z czasem, będzie twoim jedynym źródłem dochodów, jeśli odpowiednio się zaangażujesz.

W jaki sposób zarabiać w Internecie? Od czego zacząć swoją wyprawę po sukces?

Stawiając pierwsze kroki w pracy internetowej, musisz obrać odpowiedni cel. Żeby skutecznie zarabiać w Internecie, musisz skupić się na jednej rzeczy. Jest wiele kierunków do wyboru, pomyśl, w czym czujesz się najlepiej.

Możesz zająć się sprzedażą, usługami, promocją, reklamą, lub możesz zdecydować się na konkretny zawód w branży IT. Jeśli zajmiesz się kilkoma sposobami, możesz się pogubić, co w konsekwencji może przynieść straty zamiast zamierzony dochód.

Kto zarabia w Internecie najwięcej?

Na największe zarobki w Internecie, mogą liczyć osoby, które podchodzą do tego z pasją i zaangażowaniem. Jak, w każdym zawodzie świata, jeśli chcesz dobrze zarabiać, musisz stać się specjalistą w tym co robisz. Aby, w ogóle zarabiać, musisz posiąść przynajmniej podstawy.

Największe pieniądze przychodzą z łatwością do specjalistów z branży SEO, marketingu, programistów, influencerów i osób, które prowadzą z powodzeniem popularne blogi i serwisy internetowe. Jak jednak zarabiać w Internecie, jeśli nie należysz do żadnej z tych grup?

Jak zarabiać Internecie bez wkładu własnego?

Jest to możliwe, jednak może być o wiele trudniejsze niż w sytuacji, kiedy posiadasz budżet na reklamę i stronę internetową. Jest wiele darmowych platform, na których możesz założyć swojego bloga zupełnie za darmo i zacząć na nim zarabiać. Kolejnym rozwiązaniem są media społecznościowe, które dają mnóstwo możliwości. Promowanie w social mediach może przynieść największe rezultaty.

Sposoby na zarabianie w Internecie

Jak już wspomniałem wyżej, sposobów na zarabianie w Internecie jest całe mnóstwo. Jeśli chcesz zarabiać naprawdę fajne pieniądze, musisz poświęcić dużo czasu i nauki. Konieczne jest wybranie konkretnego zawodu i przyswojenie wszystkich tajników, które skrywa.

Jaki zawód można wykonywać w Internecie?

Najpopularniejsze zawody internetowe to:

 • Grafik komputerowy-wymaga poznania skomplikowanych programów graficznych;
 • Programista-trzeba poznać i nauczyć się trudnych języków programowania;
 • Pozycjoner stron-Trzeba mieć ogromną wiedzę na temat SEO;
 • Specjalista marketingu-musisz ogarnąć sposoby promocji w Internecie;
 • Webmaster-podobnie jak programista, praca polega na projektowaniu i tworzeniu stron internetowych;
 • Analityk-Wymaga odpowiedniej wiedzy i myślenia analitycznego, trzeba poznać sposoby i odpowiednie narzędzia;

Zawody, dzięki którym możesz dobrze zarabiać w Internecie, są zawodami których nie da się nauczyć w kilka dni. Żeby poznać różne sposoby, narzędzia i techniki oraz nauczyć się je wykorzystywać w odpowiedni sposób, trzeba poświęcić wiele miesięcy na naukę.

Jak zarabiać w Internecie nie będąc specjalistą?

Jeśli nie jesteś specjalistą z żadnej dziedziny IT, nie martw się, są sposoby, których nauczysz się szybciej niż np. programowania. Są to np.:

 • Specjalista social media– Częste korzystanie, poznanie zasad działania portali, poznanie sposobów reklamy mediach społecznościowych;
 • Influencer-jest to szersze pojęcie, pod którym kryje się wiele zawodów ;
 • Blogger– Stwórz swojego bloga, pisz ciekawe i przyciągające treści;
 • Copywriter– Wymaga czystego myślenia i umiejętności jasnego, zrozumiałego i poprawnego pisania tekstów;
 • Vlogger– nagrywaj ciekawe filmiki, im większa oglądalność, tym większy dochód;
 • Sprzedawca-możesz sprzedawać różne produkty w popularnych serwisach, lub możesz otworzyć swój sklep internetowy;
 • Zarabianie na systemach partnerskich;
 • Zarabianie na swl;

Jeśli masz jakieś inne umiejętności, możesz je wykorzystać, tworząc np. poradniki, tłumacząc teksty lub udzielać korepetycji.

Jak zarabiać przez Internet na programach partnerskich?

Program partnerski to najpopularniejszy sposób zarabiania w Internecie. Polega on na promowaniu przeróżnych produktów. Za Skuteczne polecenie otrzymasz stosowne wynagrodzenie. W systemach partnerskich najczęściej stosowane są modele rozliczeń takie jak:

 • 1-Płatność za kliknięcie
 • 2-Płatność za konkretną akcję
 • 3-Płatność za lead- pozostawienie danych kontaktowych

Na systemach partnerskich zarobisz naprawdę dobrze, jeśli skutecznie będziesz je promować. Możesz zarobić nawet kilkaset zł za jeden polecony produkt- głównie w branży bankowej. Jeśli chodzi o inne produkty, a jest ich cała masa, to przeważnie oferują kilkanaście zł za pozostawione dane kontaktowe lub kilka procent od sprzedaży danego produktu.

W systemach partnerskich nie musisz posiadać działalności, a to jest najważniejsze.

Najlepsze i najbardziej opłacalne programy partnerskie:

ceneo

Jednym z najlepszych programów partnerskich jest ceneo, Zarabiasz tutaj za kliknięcia w kreację reklamową, która przeniesie klienta do któregoś ze sklepów. Zarobki wahają się od kilku do kilkudziesięciu groszy za kliknięcie. Jest to naprawdę opłacalny sposób zarabiania przez Internet.

bankier

Innym, polecanym programem partnerskim jest Bankier. System oferuje produkty bankowe, przeróżne sklepy, oraz produkty niefinansowe takie jak ubezpieczenia, telewizja, czy oferty abonamentowe. Zarobki są w granicach kilkunastu do kilkuset złotych za jeden polecony produkt. Tutaj możesz zarobić naprawdę sporo.

seopilot

Kolejnym godnym uwagi programem jest seopilot. Zarabiasz tutaj na wynajmie powierzchni reklamowej. Jeśli posiadasz własną stronę lub bloga, to zarabiasz na sprzedaży linków lub artykułów sponsorowanych, które umieszczane są na twojej powierzchni. Zarobki uzależnione są od jakości twojej strony. Mogą wynosić kilkanaście lub kilka tysięcy zł miesięcznie. Ten system jest o tyle lepszy, że nie musisz nic nigdzie polecać.

 

Ciekawym programem partnerskim jest mBank. Dzięki niemu masz możliwość polecania produktów korzystając z dużej ilości dostępnych materiałów reklamowych. W systemie partnerskim mBank możesz dużo zarobić jeśli znajdziesz klientów którzy np. otworzą konto w mbanku, lub skorzystają z innej oferty tego banku. Zarobki na jakie można liczyć to od 50 zł w górę od jednego poleconego.

Jak nie dać się oszukać w Internecie, czyli, czego unikać w pracy i zarabianiu przez Internet?

Jeśli szukasz pracy lub sposobów zarabiania w Internecie, na pewno nie raz natknąłeś się na oferty typu wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy czy też sprzedaż produktów typu Oriflame lub Avon. Nie są to oferty godne zainteresowania. To są typowe piramidy finansowe, które lepiej omijać z daleka. Na takich ofertach zarabiają głównie ci, co je oferują. Ty możesz jedynie stracić swój czas, a w niektórych przypadkach nawet pieniądze.

Sam polecam któryś z tych czterech sposobów na zarabianie, są one najbezpieczniejsze i nic cię nie kosztują. Zarejestruj się i sprawdź od razu.

Przeczytaj także jak założyć bloga, jak zarabiać na blogu, skuteczne pozycjonowanie strony

4 komentarze do “Nie masz pracy przez pandemie? Sprawdź jak zarabiać w Internecie? Coraz więcej osób ucieka do sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *