InformacjeBiznesInne wydarzenia

Top drink kolporter, przenosimy się z pod sklepu do Kolportera!

Top drink tak nazywa swoje saloniki alkoholowe kolporter. Już w ubiegłym roku wdrożone zostały pierwsze saloniki alkoholowe w sieciach kolporter.

Alkohol nie tylko w monopolowych! Teraz niektórzy śmiało mogą wstąpić na salony, przeniesienie się z pod sklepowej ławeczki do luksusowej „restauracji” nie wymaga zbyt wiele wysiłku a zawsze to dach nad głową. Punkty skierowane są również do grupy ludzi którym żona zabrania napić się piwa po ciężkiej pracy oraz dla osób które lubią sączyć coś mocniejszego w czasie czytania prasy. Może to być nie zbyt ciekawe rozwiązanie jeśli salonik zaczną odwiedzać osoby na które alkohol działa bardzo pobudzająco i wzmaga w nich agresje, gdyż przeczytanie denerwujących nas treści politycznych może wzniecić konflikt w saloniku…

Kto to jest Kolporter?

Na pewno zdecydowana większość większość Polaków zna nazwę Kolporter i zapewne robiła tam zakupy. Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w naszym kraju, obsługuje punkty handlowe, sieci sprzedażowe, oferuje logistykę i reklamę. Firma posiada wiele nagród i wyróżnień na swoim koncie. Za swoje saloniki należy im się kolejne wyróżnienie 🙂

Gdzie są punkty top drink?

Punkty kolportera z salonikami alkoholowymi skierowane są w dużej mierze do mniejszych miast i miejscowości, do osiedli mieszkaniowych, wszędzie tam gdzie saloniki są głównym punktem zakupowym. Jak do tej pory salony alkoholowe znajdziemy w Krasnymstawie, Zduńskiej Woli, Sandomierzu i Zabrzu, Kazimierzu Dolnym, Poniatowej, Jędrzejowie, Kazimierzy Wielkiej, Nowej Dębie.

Ile jest saloników top drink?

Jak do tej pory uruchomionych zostało 9 salonów w których oprócz prasy serwowane są również drinki, w tym roku przewidziane jest zwiększenie liczby punktów do co najmniej 25, spółka zapowiada jednak że na tym nie poprzestanie i chce wprowadzić to rozwiązanie w jak największej liczbie punktów.

Zwiększenie osiągów za sprawą procentów

Dedykowana strefa relaksu zwiększa obroty punktów. Wyniki osiągane przez te punkty są bardzo obiecujące co znacznie wpływa na rozwój spółki co potwierdza rzecznik prasowy kolporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *