Zarabianie w sieci czyli programy partnerskie

Zarabianie w sieci

Czy naprawdę można zarobić na programach partnerski których setki można znaleźć w Internecie?

Większość programów partnerskich w 90% nastawiona jest na swój własny zarobek a nie zarobek uczestników programów czyli tak zwanych wydawców, którzy umieszczają  reklamy, banery oraz linki tekstowe na własnych najczęściej prywatnych stronach , serwisach czy też portalach internetowych. Wielkie portale internetowe znane na całą Polskę które są wartościowe oraz każdego dnia odwiedzają je setki internautów posiadają własne cenniki które ustalają wedle własnego uznania, nie zależnie od programów partnerskich które oferują grosze za kliknięcia czy sprzedaż jakiegoś towaru, a mimo to wyświetlają się na tych że portalach reklamy z każdej kategorii.

Małe ,prywatne strony z niewielkim budżetem na pozycjonowanie oraz reklamę w sieci , nie mają szans zarobku większych pieniędzy , są jedynie wykorzystywane przez wielkie sieci sklepów lub duże portale  do reklamy ich samych płacąc śmieszne grosze np. za rejestrację użytkownika. Aby osiągnąć sukces w Internecie trzeba mieć świetny pomysł i trochę wiedzy lub ogromne nakłady pieniężne które pochłoną pozycjonowanie i reklamy choć to i tak nie gwarantuje sukcesu..
Dobrym rozwiązaniem dla małych stron są programy partnerskie banków dzięki którym oferując konta bankowe czy też kredyty za każdy wniosek można zyskać kilkanaście złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *